İNTERAKTİF REKLAM

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

RAKİPLERİNİZ ARASINDA

DİJİTALDE ÖNCÜ OLUN!

Günümüzde çok yaygın olarak kullanılan sosyal ağlar sayesinde bilgi aktarımını çok rahat ve ucuz bir şekilde çözmek mümkün görünüyor.

Basılı materyallerin aksine daha ucuz yolla kitleye ulaştıran sosyal ağlar, ürün veya hizmetinizdeki değişiklikte de anında bilgiyi ulaştırmayı kolaylaştırıyor. Sosyal ağları İnteraktif CD, firma tanıtım dosyası, e-broşür, e-katalog, gibi basılı ürünlere alternatif bir medya olarak fuar, seminer gibi toplantılarda sunum aracı olarak kullanılabilmektedirler. Güncelleme gibi bilgi değişikliklerinde anında çözüm sunan bu yapılar günümüzde çok kullanılmaktadır.

Mail gönderiminde önemli bir reklam aracı olduğunu unutmamak gerek. Mailing programının verdiği hizmet ve tasarımın gücüyle tek bir tık ile binlerce kişiye bilgilendirme gönderebiliyorsunuz.

Imperium Ajans olarak firmanız ile yaptığımız sözleşme maddelerince haftalık günlük paylaşımlarınız için profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan çalışmaları sizlere iletiyor, sosyal ağlarda fark yaratmanızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Görsel Tasarımı ve
Pazarlama

Web site tasarımı
SEO ve SEM

Firma Tanıtım Sunumu ve Materyalleri

İletişime GEÇ