BİZ

HER PROJENİZDE YANINIZDAYIZ!

BU BİR TESTTİR

TÜRKİYENİN %70’İNİ ARIYORUZ


Hakkımızda yazılarını kimse okumaz biliyoruz. Özellikle düz ve bitmeyen yazıları. İstatistiklere göre Türkiye’ de okuma oranımız %30 olarak oldukça düşük. Bu nedenle yaratıcı ekibimizin en ince ayrıntısına kadar sizler için çizdiği planlar sayesinde düşüncelerinizi görselleştiriyoruz, görselleri benimsetiyor, benimsenmiş markanızı ileriye taşıyoruz.

Hala buradaysanız dikkatinizi çektik demektir. Bu ve sınırı olmayan yaratıcılığımız ile markanıza daha fazla değer katıyoruz.


Nehir Demirel
Nehir DemirelAjans Sahibi
Diba Kırıtoğlu
Diba KırıtoğluArt Director
Deniz Nalbant
Deniz NalbantGrafik Tasarımcı
Batu Yazıcı
Batu YazıcıWeb - Yazılım Uzmanı
Burcu Ayrancı
Burcu AyrancıGrafik Tasarımcı
Seden Alcan
Seden AlcanGrafik Tasarımcı
Ali Gürkan
Ali GürkanPazarlama Uzmanı
Bahar Sürer
Bahar SürerMetin Yazarı

Çalışma Sistemimiz

Sektörünüz ile ilgili gerekli tüm reklam analizleri yapıyoruz. Rakip analizi, anahtar kelime analizi gibi yatırım getirinizi arttırmak için çalışma öncesi bilgi topluyoruz.

Yılların verdiği tecrübe, birikim ve yıllardır bu konuda farklı projelere imza atmış deneyimli ekibimiz ile size en iyisini sunuyoruz.

Basılı ve interaktif ihtiyaçlarınıza özel çözümler ve kampanyalar sunuyor, sosyal medyadan Google AdWords reklamlarınıza kadar tüm ihtyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Yaptığımız araştırmalar ve analizler sayesinde uygulamaya geçiyor, işletmenizi rakiplerinizden ayıracak noktalara dikkat çekiyoruz.

Anlaşmamıdaki süreye özen göstererek belirtilen tarihte işlerimizi teslim edip, size hem zaman hemde kazanç sağlıyoruz.

Satış odaklı değil ihtiyaca dayalı projeler çıkarıyoruz. Profeyonel projeler üreterek, memnuniyetinizi gördüğümüz müşterilerimiz, en büyük referanslarımızdır.