HAKKIMIZDA

HER YERDE YANINIZDAYIZ!

VİZYONUMUZ

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörmüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imajı korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

MİSYONUMUZ

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktadır. Türklerin ve Türkçenin olduğu her yerde var olmaktır. Türkiye’ye layık örnek bir firma olma bilincindeyiz.

HEDEFİMİZ

hizmet verdiğimiz markalarla beraber yol almak, ortak başarının bir parçası olmaktır.

Marka Kimliği

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir.

Tanıtım Materyalleri

Grafik tasarım, basılı veya interaktif alanlarda kullanabileceğiniz görsel tasarılardır. Imperium Ajans tecrübesiyle rakiplerinizden sizleri ayıracak, fark yaratacak, prestij ve para kazandıracak işler yapmayı hedefleyerek yola çıkan bir reklam ajansıdır.

Web Tasarımı

Günümüzde internet kullanıcıların artması ile birlikte kurum ve kuruluşlar açısından web tasarımı önemi artmaya başlamıştır. Imperium Ajansı uzman ekibinin hazırladığı projeler, tasarım , sadelik ve ciddiyet çizgisinden çıkmadan hazırlanmış çalışmalardır.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal Medya günümüzde çok kullanılan bir platformdur. Öyle ki sosyal medyayı en etkin bir şekilde kullanımını sağlamak, kısa bir döngü sonrasında sizlere kazanç kapılarını da ardı ardına kadar açmak olacaktır.

Çalışma Sistemimiz

Sektörünüz ile ilgili gerekli tüm reklam analizleri yapıyoruz. Rakip analizi, anahtar kelime analizi gibi yatırım getirinizi arttırmak için çalışma öncesi bilgi topluyoruz.

Yılların verdiği tecrübe, birikim ve yıllardır bu konuda farklı projelere imza atmış deneyimli ekibimiz ile size en iyisini sunuyoruz.

Basılı ve interaktif ihtiyaçlarınıza özel çözümler ve kampanyalar sunuyor, sosyal medyadan Google AdWords reklamlarınıza kadar tüm ihtyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Yaptığımız araştırmalar ve analizler sayesinde uygulamaya geçiyor, işletmenizi rakiplerinizden ayıracak noktalara dikkat çekiyoruz.

Anlaşmamıdaki süreye özen göstererek belirtilen tarihte işlerimizi teslim edip, size hem zaman hemde kazanç sağlıyoruz.

Satış odaklı değil ihtiyaca dayalı projeler çıkarıyoruz. Profeyonel projeler üreterek, memnuniyetinizi gördüğümüz müşterilerimiz, en büyük referanslarımızdır.